המלצות

 

 

ברוכה הבאה,

כאן אני מעלה מכתבים שקבלתי מנשים שעברו איתי תהליך של שינוי משמעותי בחייהן.

מציעה לך לקרוא ולהתרשם איך שינוי פנימי מוביל לשינוי החיצוני.

קריאה מהנה!

לפני חודשיים הגעתי לקליניקה של מיכל עם שתי בקשות ברורות: הראשונה והמשמעותית להתחלה היא דחיפה לשינוי והשנייה להוריד במשקל כמובן. קיבלתי את שתיהן ואף יותר. בכל מפגש, רכשתי ידע חדש ומשמעותי לתהליך האישי שלי. זכיתי לליווי נעים ותומך. קיבלתי המון עידוד ופרגון על כל ירידה ותוצאה. אז אני גאה לשתף ולחשוף את עצמי ולהבטיח שעם מיכל, זה פשוט עובד!!!
מיכל, וואו!... איזה כיף שאת חלק מהתהליך. תודה רבה על המילים המרגשות, על הליווי המסור והאכפתי. בלעדייך זה לא היה קורה. לא מדובר רק ב17 ק"ג האלה, אלא באמת בתהליך משמעותי ושינוי גדול שעברתי. כמובן שממשיכה בהתמדה תודה רבה על הכל!
היי מיכל רציתי להגיד לך תודה ענקית על הדרך שעברת איתי בחודשים האחרונים . מאז הלידה האחרונה הייתי תקועה עם משקל עודף שמאוד הפריע לי . ורציתי לחזור להיות מי שהייתי ולהרגיש עם עצמי כמו פעם . בזכותך זה הפך אפשרי. ק יץ ראשון מזה קייצים רבים שאני מרגישה שלמה עם הגוף שלי וזה מקרין על המון דברים אחרים כמובן . היית קשובה אליי , לרצונות שלי , ידעת לכוון ולהעביר תהליך שבדרך כלל קוטלג אצלי כסיוט אפילו כחוויה. אני חושבת שמה שמייחד אותך זה היכולת שלך להבין מי האדם הנמצא מולך ולהבין מהי התקיעות הנפשית שמונעת ממנו לרזות . כי הכל הרי מתחיל בנפש. תודה רבה על הכל