המלצות

 

 

ברוכה הבאה,

כאן אני מעלה מכתבים שקבלתי מנשים שעברו איתי תהליך של שינוי משמעותי בחייהן.

מציעה לך לקרוא ולהתרשם איך שינוי פנימי מוביל לשינוי החיצוני.

קריאה מהנה!

הגעתי למיכל אחרי שסחבתי איתי קילוגרמים של היריון במשך 5 שנים. הגעתי אליה אחרי שניסיתי דיאטות שונות, כולל דיאטות במסגרות אחרות שלא הצליחו להחזיק בקושי שבועיים. כבר מהימים הראשונים של הדיאטה עם מיכל התחלתי להשיל גרמים ואח"כ קילוגרמים ממשקלי ולהתחיל לחזור לגוף רזה ויפה. אחרי חודש של דיאטה כבר יכלתי לקנות לעצמי בגדים חדשים במידות קטנות יותר ממה שקניתי במשך 5 שנים.
מיכל יקרה אני איתך במסע הזה כבר שנה וחצי. התחלתי בשלב הייאוש שבו כבר ניסיתי הכל, כולל תרופות ואבקות... ואז הגעתי אליך ושינית את הכל. כשהגעתי אליך לא האמנתי שאוכל לרדת במשקל וכל מה שביקשתי זה ירידה איטית ולא חדה במשקל, בגלל ניסיון עבר של "נדנדה" של ירידה מהירה קטנה ועליה כפולה לאחריה.
למיכל הקוסמת, לא בכדי בחרתי בכינוי הזה, אני מאוד מאמינה בו. במקרה שלי ובחוויה האישית שלי, עשית קסמים....ואני לא מדברת על הסוגיה המובנת מאליה של השלת 18 הקילוגרמים ה(מאוד) עודפים שסחבתי עמי מאז לידת בני (הרבה זמן מאז הלידה ליתר דיוק), אלא מאחר והצלחת לראשונה בחיי, לחולל אצלי שינוי תפישתי- לימדת אותי לקבל ולחוות תהליך של ירידה במשקל ממקום תכליתי, ממקום שיש בו בעיקר באלנס וסבלנות ואיפשרת לי לראות את הערך המוסף שבדרך.