המלצות

 

 

ברוכה הבאה,

כאן אני מעלה מכתבים שקבלתי מנשים שעברו איתי תהליך של שינוי משמעותי בחייהן.

מציעה לך לקרוא ולהתרשם איך שינוי פנימי מוביל לשינוי החיצוני.

קריאה מהנה!

מיכל היא דיאטנית שמניחה על המשקל לא רק את הגוף אלא גם את הנפש . כשבאתי אליה איפשרתי לה לעמוד לידי כשאני מביטה במראה הפנימית שלי. שם , אצלה בחדר, ראיתי פעם אחר פעם כיצד אי הנחת מאבדת ממשקלה. ועל כך אני מודה לה מקרב לב.
מסכמת סשן ירידה שני עם מיכל המדהימה. את מיכל הכרתי אחרי הלידה הראשונה שלי, לפני חמש שנים. תמיד הייתי רזה, אבל בהריון עליתי 20 ק"ג וגיליתי שהם לא יורדים בקלות כלל... בעזרתה של מיכל ירדתי הכל וחזרתי למשקל המקורי שלי! כמובן שבהריון השני שחררתי כל רסן ו" הצלחתי" לעלות שוב כמעט 20 ק"ג. הפעם לא בזבזתי זמן ומיד אחרי הלידה חזרתי שוב למיכל. מיכל היא מעבר לדיאטנית, היא אוזן קשבת, היא מלווה ומעודדת, אף פעם לא כועסת כש"חוטאים", יש לה ידע מקצועי בשפע ואישיות נעימה וכל זה הופך את התהליך לממש כיפי ולגמרי אפשרי. לא החסרתי מעצמי דבר, אני עדיין אוכלת ונהנית מאוכל, אבל יותר מודעת לעצמי, לתחושות, לגוף שלי. התפריט של מיכל הפך לדרך חיים ואני היום שוב במשקל המקורי שלי, מרגישה אנרגטית וקלילה. תודה לך מיכל!
הצצה קטנה אבל ממש קטנה למה קורה אצלי בקליניקה - שיתוף של מטופלת מקסימה שכתבה לי מכתב המתאר איך היא חוותה את התהליך שקרה ועדים קורה בחייה מאז שהתחילה להגיע למפגשים עימי. פעמים רבות שואלים אותי מה קורה אצלך בקליניקה? את שוקלת? אומרת למטופלות שלך מה אסור ומה מותר לאכול, רושמת תפריטים.. ו... את בטח מאוד כועסת שעולים במשקל... לשמחתי, זה לא מה שקורה:-) עבודתי בקליניקה מתרכזת בעיקר בפן הפיזי הרגשי וההתנהגותי של של ההרזיה. כלומר, יש התיחסות כוללת לכל תחומי החיים. כי ביננו - שינוי הרגלי אכילה וירידה איכותית במשקל זה לא תהליך של רק לעשות תפריט.