המלצות

 

 

ברוכה הבאה,

כאן אני מעלה מכתבים שקבלתי מנשים שעברו איתי תהליך של שינוי משמעותי בחייהן.

מציעה לך לקרוא ולהתרשם איך שינוי פנימי מוביל לשינוי החיצוני.

קריאה מהנה!

מסכמת סשן ירידה שני עם מיכל המדהימה. את מיכל הכרתי אחרי הלידה הראשונה שלי, לפני חמש שנים. תמיד הייתי רזה, אבל בהריון עליתי 20 ק"ג וגיליתי שהם לא יורדים בקלות כלל... בעזרתה של מיכל ירדתי הכל וחזרתי למשקל המקורי שלי! כמובן שבהריון השני שחררתי כל רסן ו" הצלחתי" לעלות שוב כמעט 20 ק"ג. הפעם לא בזבזתי זמן ומיד אחרי הלידה חזרתי שוב למיכל. מיכל היא מעבר לדיאטנית, היא אוזן קשבת, היא מלווה ומעודדת, אף פעם לא כועסת כש"חוטאים", יש לה ידע מקצועי בשפע ואישיות נעימה וכל זה הופך את התהליך לממש כיפי ולגמרי אפשרי. לא החסרתי מעצמי דבר, אני עדיין אוכלת ונהנית מאוכל, אבל יותר מודעת לעצמי, לתחושות, לגוף שלי. התפריט של מיכל הפך לדרך חיים ואני היום שוב במשקל המקורי שלי, מרגישה אנרגטית וקלילה. תודה לך מיכל!
הצצה קטנה אבל ממש קטנה למה קורה אצלי בקליניקה - שיתוף של מטופלת מקסימה שכתבה לי מכתב המתאר איך היא חוותה את התהליך שקרה ועדים קורה בחייה מאז שהתחילה להגיע למפגשים עימי. פעמים רבות שואלים אותי מה קורה אצלך בקליניקה? את שוקלת? אומרת למטופלות שלך מה אסור ומה מותר לאכול, רושמת תפריטים.. ו... את בטח מאוד כועסת שעולים במשקל... לשמחתי, זה לא מה שקורה:-) עבודתי בקליניקה מתרכזת בעיקר בפן הפיזי הרגשי וההתנהגותי של של ההרזיה. כלומר, יש התיחסות כוללת לכל תחומי החיים. כי ביננו - שינוי הרגלי אכילה וירידה איכותית במשקל זה לא תהליך של רק לעשות תפריט.
"היי מיכל, עכשיו כשאנחנו עוברות מירידה לשמירה על המשקל אני רוצה לספר לך כמה דברים ובעיקר איזה כיף שביחד חיווטנו מחדש את החשיבה שלי בכל מה שקשור לאוכל. אז הגעתי אלייך, כפי שאת יודעת עם מעט מאוד אמונה שזה יקרה. באמת לולא דחיפה של חברה טובה ואמיצה מספיק להתמודד עם חוסר המוטיבציה שלי כנראה שלא הייתי מגיעה. ולמה הרגשתי כך? כי כבר אכלתי בריא, לא היו לי הרבה חטיפים בבית, קניתי לחם ופסטה מקמח מלא וגבינות עד 5%, לא הכנסתי הביתה שתייה מתוקה ולמרות כל זאת הייתי במשקל מכובד. באמת ובתמים האמנתי שאין מה לעשות כי מה עוד אוכל לשנות? להפסיק לאכול?  ראיתי שבתי משמינה ועולה במשקל, על אף האוכל הבריא בבית, על אף שאצל החברים יש מגירות של חטיפים ואצלי צריך לחפש ממש טוב...והתסכול היה גדול. הגעתי אלייך עם טיפה אחרונה של תקווה שאולי אולי במקרה אצליח לשנות משהו.