המלצות

 

 

ברוכה הבאה,

כאן אני מעלה מכתבים שקבלתי מנשים שעברו איתי תהליך של שינוי משמעותי בחייהן.

מציעה לך לקרוא ולהתרשם איך שינוי פנימי מוביל לשינוי החיצוני.

קריאה מהנה!

הגעתי למיכל לאחר שהבנתי שאני רוצה וצריכה "מגשרת" שתגשר ביני לבין גופי . רציתי מישהי שתצליח להוביל אותי בתהליך שאני עוברת בשנים האחרונות . לפני כשלוש שנים עברתי ניתוח בריאטרי ( שרוול ) שבמהלכם הורדתי  במשקל כ - 40 קילו ולא היתה מאושרת ממני :-) כעת , לאחר שהשנים "הקלות" ( כמנותחת שרוול האוכל לא אישיו בשנים הראשונות ) הגעתי להבנה שאני כנראה אוכלת לא נכון ואני עלולה לעלות במשקל מהר מאוד .
כן ! גם אני השלתי 35 ק''ג בינתיים והכל לבד לאט ובטוח,זה ממש לא קשה אם עושים את זה נכון ובהתמדה בסוף מגיעים למטרה :  אורך חיים בריא. לדרך שלי צרפתי את התזונאית המדהימה מיכל גרשוביץ, שלימדה אותי מחדש לאכול ונמצאת ברגעים הטובים והקשים , לכל שאלה יש לה תשובה מהילדים הנפלאים שלי קבלתי טיפים בנושאי כושר ותרגילים. להליכות הארוכות ושיחות נפש של שבת בבוקר(כן, 7.000 בבוקר) הצטרפה אחותי המקסימה וכמובן בוני.  והאחת שכל יום מחכה לי בקוצר רוח שאחזור מהעבודה ודואגת שכל יום אצא להליכה ולא אפסיד שום פעילות שושה הכלבה שלי. זה הצוות המנצח שלי !
אני למודת דיאטות , עם בעיה של תת פעילות בבלוטת התירס , יחד זה סיכוי כמעט אפסי לרדת במשקל. נסיתי הכל , מרזי מורית, תזונאיות , רק ספורט מאומץ, כל דיאטה שיצאה לשוק וכל שיטה קיימת. הגעתי למיכל עם רשימה ארוכה ונסיון רב של אכזבות, אך הרוגע שלה הנסיון והמקצועיות יחד השרו בי בטחון שנצליח. וזה הצליח !!!! מיכל משנה את התפריט בהתאם לכל שבוע , לכל תוכנית שיש , תומכת בכל שלב, היא לא רק תזונאית ודיאטנית , היא קואצרית לכל דבר , נוגעת בכל תחום בחיים ומקשרת לאכילה . ההבנה היא הולסטית וזה מדהים , רמת הפתיחות והחום ההכלה שיש במקום הזה שווה כל מרחק כל סכום והתהליך הזה מבורך כי אינו דומה לשום דבר שעברתי . מיכל נוגעת בכל וגורמת להבנה ולא מכתיבה תפריט , אלא גורמת לאסימונים ליפול , נותנת כלים להתמודדות ומכאן ההצלחה . עברתי תהליך יחד איתה ולא חסכתי ממנה דבר , היא ישבה , שינתה התאימה , שקלה , מדדה , הקשיבה , הכילה אותי ואני קיבלתי המון משקל חדש , גינסים במידה חדשה שלא לבשתי מלפני 5-6 שנים, בטחון עצמי , והכי הכי חשוב כלים לנהל את המשקל בעצמי והידיעה שהכל ניתן להשגה עם האדם הנכון וזו מיכל!!! אני בטוחה שאשמור על קשר ואחזור במידת הצורך מיכלי- את האחת והיחידה ולך מגיעה תודה ענקית אוהבת המון שלך