המלצות

 

 

ברוכה הבאה,

כאן אני מעלה מכתבים שקבלתי מנשים שעברו איתי תהליך של שינוי משמעותי בחייהן.

מציעה לך לקרוא ולהתרשם איך שינוי פנימי מוביל לשינוי החיצוני.

קריאה מהנה!

סיפור הצלחה :-) - לחצו על התמונה ותראו את השינוי המוצלח של מיה :-) החיים של מיה השתנו בדקה שהיא ראתה את תוצאות הבדיקות דם! רמות הסוכר שראתה היו ברמת סכנה לגוף. עודף משקל רב שהצטבר בעיקר בבטן - מה שעלול היה להביא על מיה מחלות כרוניות קשות. מהרגע שמיה התקשרה אליי - נכנסה לתהליך שבו ליוויתי אותה אישית - ברמת הוואטספ, טלפונים, מיילים - בכדי להגיע לרמות סוכרת תקינות וירידה מאוזנת במשקל ! השינוי התחיל לקרות וכל זה ב 4.5 חודשים - שזה באמת מדהים ! מיה קבלה את המתנה שלה לחיים בריאים הרבה יותר - 33 ס"מ ירידה בהיקפים שווה ערך ל 9 ק"ג ואיזון רמות הסוכר לנורמה! טרם סיימנו את התהליך אך עדיין אני יודעת שמיה תשיג את המשך מטרותיה ! לדעתי - מגיע לה מחיאות כפיים
הגעתי למיכל לאחר שהבנתי שאני רוצה וצריכה "מגשרת" שתגשר ביני לבין גופי . רציתי מישהי שתצליח להוביל אותי בתהליך שאני עוברת בשנים האחרונות . לפני כשלוש שנים עברתי ניתוח בריאטרי ( שרוול ) שבמהלכם הורדתי  במשקל כ - 40 קילו ולא היתה מאושרת ממני :-) כעת , לאחר שהשנים "הקלות" ( כמנותחת שרוול האוכל לא אישיו בשנים הראשונות ) הגעתי להבנה שאני כנראה אוכלת לא נכון ואני עלולה לעלות במשקל מהר מאוד .
כן ! גם אני השלתי 35 ק''ג בינתיים והכל לבד לאט ובטוח,זה ממש לא קשה אם עושים את זה נכון ובהתמדה בסוף מגיעים למטרה :  אורך חיים בריא. לדרך שלי צרפתי את התזונאית המדהימה מיכל גרשוביץ, שלימדה אותי מחדש לאכול ונמצאת ברגעים הטובים והקשים , לכל שאלה יש לה תשובה מהילדים הנפלאים שלי קבלתי טיפים בנושאי כושר ותרגילים. להליכות הארוכות ושיחות נפש של שבת בבוקר(כן, 7.000 בבוקר) הצטרפה אחותי המקסימה וכמובן בוני.  והאחת שכל יום מחכה לי בקוצר רוח שאחזור מהעבודה ודואגת שכל יום אצא להליכה ולא אפסיד שום פעילות שושה הכלבה שלי. זה הצוות המנצח שלי !